62. konference chemického
a procesního inženýrství
CHISA

9.-12. listopadu 2015
wellness hotel Jezerka
přehrada Seč
(v Železných horách)

LOGIN

Organizační pokyny

Přihláška

Po vyplnění přihlášky obdržíte heslo, kterým získáte kdykoliv přístup k Vašim uživatelským stránkám, na kterých budete mít možnost:
• přihlásit referát 
• vložit souhrn
• vložit plný text 
• registrace účasti
• zajistit ubytování


Termín pro přihlášení příspěvku je do 31. srpna 2015. Přihlášky budou přijímány i po tomto termínu, autoři však budou uvedeni pouze v dodatku. K přihlášce příspěvku musí být uveden výstižný souhrn v rozsahu nejvýše jedné strany. 
Podrobné instrukce autorům (rtf, 65 kB)  

Organizační výbor si vyhrazuje právo rozhodnout o přijetí a zařazení příspěvku do přednášek nebo do posterů. Plné texty budou požadovány do 30. září 2015 v elektronické podobě.

Seznam přihlášených příspěvků

Každý referát bude během jednoho až dvou dnů po přihlášení uveden v tabulce přihlášených příspěvků.

Předběžný odborný program konference

Předběžný odborný program konference bude uveden na webových stránkách konference od 15. října 2015.

Materiály konference

Program konference, souhrny příspěvků, seznam účastníků a CD ROM s plnými texty příspěvků.

 

Přehled termínů pro rok 2015

31. srpen

přihláška referátu, přednášky nebo posteru

30. září

zaslání plného textu

15. září

registrace na internetu za zvýhodněný poplatek

15. září

objednání ubytování: čím dříve bude objednáno, tím spíše lze předpokládat přidělení požadovaného typu ubytování

9. listopad

registrace 

10. listopad    

zahájení konference

Registrační poplatky (vč. DPH)

Člen ČSCHI, SSCHI

3 100 Kč

Ostatní účastníci

3 600 Kč

Studenti a doktorandi     

2 300 Kč

Po 15. září se všechny registrační poplatky zvyšují o 300 Kč. Ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné pro občany ČR i SR.​ V ceně registrace není zahrnuto ubytování.

Přednášející platí standardní registrační poplatek. Doprovázející osoby registrační poplatek neplatí. Po Vaší registraci k účasti Vám bude na Vašich uživatelských stránkách vytvořena faktura na proplacení registračního poplatku. Prosíme o zajištění jejího neprodleného proplacení Vaší organizací. 

Podmínkou pro uvedení referátu v programu konference je zaplacení registračního poplatku. Pokud registrační poplatek nebude zaplacen v termínu, nebude referát uveden v konečném programu. 

Firmy nebo instituce, které mají zájem o reklamu v tištěných materiálech konference či účast na výstavce, prosíme, aby kontaktovaly organizační výbor konference ( org@chisa.cz ).

Předběžný program konference

Pondělí 9.11. Příjezdový den
Úterý 10.11. Odborný program a posterová sekce - po celý den 
Středa 11.11. Odborný program a posterová sekce - po celý den
Čtvrtek 12.11.
Dopoledne odborný program, odpoledne odjezdy účastníků. Ve 12:00 zasedání HV ČSCHI

 

 

 

 

Hotel Jezerka nabízí pro všechny účastníky konference a jejich doprovod bezplatně vstup do bazénu, vířivky a sauny.

 

Stravování

Snídaně, obědy, ochutnávka vín a společenská večeře jsou zahrnuty v ceně ubytování. Snídaně, oběd v úterý, středu a čtvrtek je pro všechny ubytované účastníky v hotelu Jezerka. Nápoje k obědu si hradí každý sám, k dispozici zdarma bude voda ve džbánech. Pondělní a úterní večeři si také zajišťuje každý účastník sám. Pro pozdní pondělní příjezdy, které budou předem nahlášeny, bude zajištěna obsluha v restauraci hotelu Jezerka. Ve středu se na společenském večeru podává večeře formou rautu pro všechny účastníky.

Doprava

Podle zájmu účastníku bude připraven jeden či dva autobusy jedoucí z Prahy přímo k hotelu Jezerka. Odjezdové místo a čas bude upřesněn. Hotelový minibus pak bude zajišťovat spojení mezi nádražím v Pardubicích a hotelem Jezerka. Pro ty, kteří pojedou autem, je připraveno bezplatné parkování přímo před hotelem.

Storno podmínky

V případě zrušení účasti do 25. září 2015 se vrací 90% registračního poplatku, po tomto termínu se registrační poplatek nevrací. V případě zrušení objednaného ubytování do 10. října 2015 se bude fakturovat 10% částky za ubytování. Po tomto termínu bude fakturována celá částka.

Připojení na internet

Pro zájemce je zdarma k dispozici internet přes wifi v rámci celého hotelu Jezerka. Na některých pokojích je i pevné připojení.